Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun

354, Dongho-ro, Jung-gu, 04561 Seul, Korea Południowa

  • Do 6 osób
  • Do 58 m²
  • Sypialnie: 1

Marronnier Park: 1,6 km od hotelu. Changgyeonggung (Palace) znajduje się 1,7 km od obiektu.

Hotel Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun leży w miejscowości Seul. Niektóre opcje wyposażono w prywatną łazienkę i klimatyzację. Można też korzystać z restauracji. Sprzątanie pokoi odbywa się codziennie. Recepcja jest czynna całą dobę.

Dostępne opcje mają do 58 m². Maksymalna liczba gości w jednej opcji zakwaterowania wynosi sześć osób.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Museum Kimchikan1,7 km
Bugaksan3,9 km
Mokin Museum1,9 km
Inwangsan (Mt.)4,5 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~680 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Pokój Trzyosobowy typu Deluxe

  • prywatna łazienka
  • widok na góry
  • widok na miasto

4 osoby35 m²prywatna łazienka

Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun - udogodnienia

  • dostęp do Internetu
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • codzienne sprzątanie
  • całodobowa recepcja
  • przechowalnia bagażu

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 20 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

From March 1st, the provision of disposable products will be suspended in accordance with the "Act on Promotion of Resource Saving and Recycling."

(Shaver, toothbrush, and toothpaste can be purchased at vending machines installed in the lobby or at outside convenience stores)

- Continued Room Supplies

1)Serves large sampoos, rinse, body wash, body lotion (500ml)

2)Provide cotton swabs/sanitary bags/shower caps/comb

Wow pass and disposable items are sold in the lobby.

Coin laundering is available for a fee on B1F.

Języki
  • angielski
  • japoński
  • KO
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun na mapie: Seul

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun”?

Maksymalna liczba gości w jednej opcji zakwaterowania: 6.

Czy Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Gdzie znajduje się Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun?

Obiekt znajduje się w miejscowości Seul.

Jak daleko od obiektu „Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun” znajduje się Dongdaemun History & Culture Park Station (DDP)?

Dongdaemun History & Culture Park Station (DDP) znajduje się 440 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun” znajduje się lotnisko „Incheon International Airport”?

Incheon International Airport znajduje się 50,8 km od obiektu.

Opinie o Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun

Średnia ocena z 1 169 opinii na Booking.com to 8,1/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Mary 05 - 2026
7/10

Cudowny hotel, do którego z lotniska Incheon najwygodniej dojechać autobusem, bo dowozi on bezpośrednio pod sam obiekt, wystarczy wysiąść przy hotelu Baiton i przejść dosłownie 15 sekund do Ramady. Dodatkowym atutem jest świetne położenie - w pobliżu są kawiarnie i sklepy spożywcze, naprzeciwko znajduje się bank, a do stacji metra Euljiro 4 prowadzi podziemne przejście.

ℹ) Opinie gości Ramada by Wyndham Seoul Dongdaemun nie stanowią oceny serwisu sleephotelsseoul.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10