Noble Hotel

13-3, Yulgok-ro 6-gil, Jongno-gu, 03131 Soul, Jižní Korea

  • Až pro 3 hosty
  • Až 24 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Hosté hodnotí Noble Hotel 8,3/10 (740 hodnocení). Ubytování leží 1,8 km od centra. Hostům ubytování nabízí mimo jiné klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a rodinné pokoje.

Noble Hotel je 2hvězdičkový hotel situovaný v seoulské čtvrti Jongno-Gu, pouhých 200 metrů od paláce Changdeokgung a 500 metrů od svatyně Jongmyo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a recepci otevřenou nepřetržitě. Hotel má 31 pokojů vybavených klimatizací a moderním zařízením.

Hotel se nachází jen několik kroků od chrámu Jogyesa (1,1 km) a v blízkosti paláců Changgyeonggung, Gwangjang Market i Gyeongbokgung Palace. Mezinárodní letiště Gimpo je vzdálené 19 km.

Pokoje jsou vybaveny jednou manželskou postelí nebo dvěma jednolůžky. Každý pokoj má televizor s plochou obrazovkou, posezení, pracovní stůl, topení, klimatizaci a minibar. Kuchyňský kout zahrnuje rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, lednici i jídelní stůl pro větší pohodlí. Koupelny jsou soukromé s vanou nebo sprchovým koutem, k dispozici jsou bidety, fén na vlasy, pantofle a bezplatné toaletní potřeby včetně tělového mýdla, šamponu, kondicionéru a županů.

Noble Hotel nabízí úschovu zavazadel a denní úklid pro maximální čistotu během pobytu. Další služby zahrnují parkování přímo na místě s výtahem do vyšších pater s pokoji. V hotelu najdete také detektory kouře, hasicí přístroje, žehličku se žehlicím prknem, prádelnu či možnost praní prádla a soukromé odbavení při příjezdu i odjezdu. Kompletní pokrytí Wi-Fi zajišťuje připojení ve všech prostorách hotelu.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 072 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • rychlovarná konvice

3 osoby20 m²vlastní koupelna

Noble Hotel - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkování v areálu
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • nekuřácké pokoje
  • Každodenní úklid
  • Recepční služby 24 hodin denně
  • Skladování zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Jméno na kreditní kartě musí odpovídat ubytovanému hostovi.

For reservations made by a third party, you will need to complete an authorisation form and present a copy of the person’s ID and credit card.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Noble Hotel“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Noble Hotel“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Noble Hotel“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Noble Hotel určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Nabízí Noble Hotel vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Noble Hotel?

Ubytování se nachází ve městě Soul.

Noble Hotel na mapě: Soul

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Noble Hotel

Průměrné hodnocení z 740 recenzí na Booking.com je 8,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Noble Hotel zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsseoul.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10