LEX Tourist Hotel

Hotel

Soul, Jižní Korea588, Gangnam-daero, Gangnam-gu, 06043

  • Až pro 3 hosty
  • Až 40 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~1 914 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování LEX Tourist Hotel?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

„Rodinné apartmá“ nabízí 40 m² až pro 3 osoby. LEX Tourist Hotel se nachází v obci Soul. Ve všech pokojích můžete využívat vlastní koupelnu.

Vzdálenosti k vybraným místům

COEX Aquarium3,4 km
둔지산3,6 km
The War Memorial of Korea4,5 km
Yongbongjeong Neighborhood park5,5 km

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Rodinné apartmá

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 20 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Parkování

Parkování je k dispozici. Informace o ceně není uvedena.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Guests arriving after midnight are kindly requested to inform the hotel in advance.

The hotel's contact details can be found in the booking confirmation email.

Please note that there is a nightclub and bar within the hotel building, and some rooms may experience noise and vibrations.

We kindly ask for your understanding as all hotel staff are doing their best to minimize any disturbance.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • anglicky
  • japonsky
  • KO
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

LEX Tourist Hotel - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Recepce 24 hodin denně
  • Výtah

LEX Tourist Hotel na mapě: Soul

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 20 let. Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jsou povolena domácí zvířata?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Jaké jsou časy přihlášení a odhlášení?

Přihlášení: od 15:00 do 00:00. Odhlášení: do 12:00.

Čím se liší jednotlivé pokoje?

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí: až 2 osob; 30 m²; počet ložnic: 1. Rodinné apartmá: až 3 osob; 40 m²; počet ložnic: 1. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Je k dispozici parkování a je zpoplatněné?

Parkování je k dispozici. Informace o ceně není uvedena.

Je k dispozici Wi-Fi a je zpoplatněné?

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Jak daleko je Gangnam-gu Office od ubytování „LEX Tourist Hotel“?

Gangnam-gu Office se nachází 1,9 km od ubytování.

Jak daleko je letiště „Mezinárodní letiště Inčchon“ od ubytování „LEX Tourist Hotel“?

Mezinárodní letiště Inčchon se nachází 51,5 km od ubytování.

Recenze ubytování LEX Tourist Hotel

Průměrné hodnocení z 353 recenzí hostů je 7,9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O LEX Tourist Hotel zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsseoul.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10