Hotel Skypark Myeongdong 3

139, Toegye-ro, Jung-gu, 04537 Seul, Korea Południowa

  • Do 5 osób
  • Do 33 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Na stronie Hotel Skypark Myeongdong 3 możesz obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Centrum znajduje się 552 m od obiektu. Obiekt oferuje restaurację, pokoje rodzinne oraz klimatyzację.

Hotel Skypark Myeongdong 3 oferuje noclegi w miejscowości Seul.

Wśród dostępnych pokoi największy pokój ma 33 m², mieści maksymalnie pięć osób i ma jedną sypialnię. Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. W czasie pobytu można korzystać z restauracji. Pokoje są sprzątane codziennie. Recepcja działa przez całą dobę.

Migliore Mall leży 250 m od obiektu.

Odległości do wybranych miejsc

  • Migliore Mall250 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~584 zł

Wybór pokoi

Twin Room

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • wyciszenie

3 osoby21 m²prywatna łazienka

Hotel Skypark Myeongdong 3 - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • sprzątanie codzienne
  • recepcja czynna całą dobę
  • depozyt na bagaż

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 19 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Airport limousine buses connect Incheon and Gimpo airports and Myeongdong Subway Station, located a 2-minute walk from the hotel.

- From Incheon Airport: Bus 6015 operates between 05:35 and 22:50 every 20 minutes.

Bus 6001 operates between 04:50 and 20:00 every 25 minutes.

Not applicable: Event menu, bottle beverages, etc.

Adress : 139 Toegye-ro, Jung-gu, Seoul

Due to the restriction on the use of disposable products, toothbrushes and toothpaste can be purchased at Amenity vending machines.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Hotel Skypark Myeongdong 3”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy w obiekcie „Hotel Skypark Myeongdong 3” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Hotel Skypark Myeongdong 3”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Czy Hotel Skypark Myeongdong 3 ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Hotel Skypark Myeongdong 3 ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Hotel Skypark Myeongdong 3 ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Hotel Skypark Myeongdong 3?

Obiekt znajduje się w miejscowości Seul.

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Hotel Skypark Myeongdong 3”?

Migliore Mall znajduje się 250 m od obiektu.

Hotel Skypark Myeongdong 3 na mapie: Seul

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Hotel Skypark Myeongdong 3

Średnia ocena z 2 680 opinii na Booking.com to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Hotel Skypark Myeongdong 3. Dodaj swoją na sleephotelsseoul.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10