Daljee Guesthouse

46, Jong-ro 17-gil, Jongno-gu, 03140 Seul, Korea Południowa

  • Do 4 osób
  • Do 20 m²
  • Sypialnie: 1

Strona obiektu Daljee Guesthouse pozwala obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi, pokoje rodzinne oraz klimatyzację. Odległość od centrum wynosi 1,3 km.

Daljee Guesthouse oferuje noclegi w miejscowości Seul.

Wśród dostępnych pokoi największy pokój ma 20 m², mieści maksymalnie cztery osoby i ma jedną sypialnię. Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. W czasie pobytu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Świątynia Jongmyo leży 600 m od obiektu.

Odległości do wybranych miejsc

  • Świątynia Jongmyo600 m
  • Lotnisko Seul-Gimpo19 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~207 zł

Wybór pokoi

Pokój typu Deluxe z 2 łóżkami pojedynczymi

  • prywatna łazienka
  • widok na miasto
  • klimatyzacja

2 osoby18 m²prywatna łazienka

Daljee Guesthouse - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • depozyt na bagaż
  • serwis pralniczy
  • usługi faksu / ksero
  • skrytka depozytowa

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 19 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Daljee Guesthouse”?

Zameldowanie: od 15:00 do 22:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy w obiekcie „Daljee Guesthouse” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Daljee Guesthouse”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Daljee Guesthouse ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Daljee Guesthouse?

Obiekt znajduje się w miejscowości Seul.

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Daljee Guesthouse”?

Świątynia Jongmyo znajduje się 600 m od obiektu.

Daljee Guesthouse na mapie: Seul

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Daljee Guesthouse

Średnia ocena z 721 opinii na Booking.com to 8,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Sam 06 - 2026
10/10

Tętniąca życiem okolica i przyjemny hotel sprawiły na nas bardzo dobre wrażenie. Pokój był przestronny, łóżka wygodne, a wspólna kuchnia praktyczna. W pokoju była klimatyzacja, a hotel codziennie zapewniał świeże ręczniki. Do wszystkich najważniejszych miejsc w Insadong było naprawdę blisko, a sama okolica bardzo nam się podobała. Personel okazał się niezwykle uprzejmy i pomocny.

ℹ) Opinie gości Daljee Guesthouse nie stanowią oceny serwisu sleephotelsseoul.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10